Getting there:Humain, Luxembourg - Humain is op 1:15 u gelegen vanaf Brussel met de auto.Parking:De parking is gelegen aan de ingang van het bos. Vanaf daar gaat u te voet, via een bosweg, naar uw cabin.Cabins:The Tower en Flying Fermette zijn beide bereikbaar via een gemakkelijke trap en worden aanbevolen voor gezinnen.Houd er rekening mee dat de toegang tot de Glass Cube een beetje uitdagender is. Als je echt hoogtevrees hebt, maar toch hogerop wilt komen, adviseren we om de Flying Fermette of de Tower te boekenAankomst/vertrek:Check-in: 16:00 - 18:00*Check-out: 11:00*Indien later word je telefonisch ingescheckt.
Off-grid zijn impliceert datbronnen (water, elektriciteit, warmte) beperkt zijn. De cabins zijn ontworpen om een comfortabel verblijf te hebben, met minimaal gebruik van hulpbronnen.
Verwarming: houtkachel
Koken: Kookplaat op de houtkachel /camoing gaz
Toilet: compost toilet
Water: +/- 50 l per persoon per nacht.
Warm water : +/- 4 min per persoon per nacht.
Fridge: passive cool box with pre-cooled elements
Wifi: Niet aanwezig.
4G recepetie: In de meeste cabin heb je alleen mobiele ontvangst. Ga je echter het terras op, dan heb je altijd 4G-ontvangst.
Hoewel we dol zijn op huisdieren, kunnen we ze helaas niet toelaten. We hebben veel andere medebewoners in het bos die we zo min mogelijk willen afschrikken.